Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Ledenlijst: Door de jaren heen!

Hieronder ziet u de ledenlijsten vanaf 1971, zoals ik ze althans terug gevonden heb in onze archieven. Het is mogelijk dat er namen ontbreken, zeker in de jaren toen er nog geen sprake was van computers. Het is namelijk zo dat de lijsten met de namen van de spelers moeten ingediend worden vóór aanvang van het seizoen (wat nogal logisch is!). Indien er in de loop van het seizoen spelers bij kwamen dan moest de licentie naar het verbond gebracht worden om gestempeld te worden. Deze spelers stonden dan natuurlijk niet op de oorspronkelijke lijst en indien de speler dan het volgende jaar niet meer aansloot, ja, dan kan het zijn dat ik de naam niet terug gevonden heb. Indien u echter ooit aangesloten was en u staat niet op de lijst, geef mij dan aub een seintje zodat ik de lijst van het desbetreffende seizoen dan kan vervolledigen.

 

1971-1972
Liefhebbersverbond

 

1972-1973
Liefhebbersverbond

ANNYS Jean-Pierre ANNYS Jean-Pierre
BONNY Dirk (Bestuur) BONNY Dirk
CLAEYS Hubert (Bestuur) CLAEYS Hubert (Bestuur)
DE JAEGHER Ronny CRAEYE Robert (Trainer)
DE WITTE Dirk DE BOUVER Roland (Sponsor)
DE WITTE Eddy DE DUYTSCHE Philippe
DE WITTE Marnix DE JAEGHER Ronny
DEQUEECKER Norbert DE WITTE Dirk
D'HONDT Noël DE WITTE Eddy
D'HONDT Roland (Betuur) DE WITTE Marnix
MASSCHAELE Luc D'HONDT Noël
MASYN Paul D'HONDT Roland (Betuur)
NEYENS Pierre MARTENS Roger (Bestuur)
POUPAERT Robert MASSCHAELE Luc
SNAUWAERT Marcel MASYN Paul
VAN ACKER Louis (Bestuur) NEYENS Pierre (Bestuur)
VANDEPITTE Philip NEYENS Yvan
VOLCKAERT Georges POUPAERT Robert (Bestuur)
Café WEGWIJZER (Lokaal) SNAUWAERT Marcel
  VAN ACKER Louis (Bestuur)
  VAN DE WOESTYNE Dirk
  VANDEPITTE Philip
  VERPLANCKE Noël
  VOLCKAERT Georges
  Café DERBY (Lokaal)
   
  2de in Tornooi Flandria Zedelgem

 

1973-1974
Liefhebbersverbond

 

1974-1975
Liefhebbersverbond

CLAEYS Hubert (Bestuur) BONNY Dirk
CRAEYE Robert (Trainer) CALLEBOUT Robert (Scheids)
DE BOUVER Roland (Sponsor) CLAEYS Hubert (Bestuur)
DE DUYTSCHE Philippe CRAEYE Robert (Trainer)
DE KESEL Gino DE BOUVER Roland (Sponsor)
DE WITTE Dirk D'HONDT Noël
DE WITTE Eddy D'HONDT Roland (Betuur)
DE WITTE Marnix DE WITTE Dirk
D'HONDT Noël DE WITTE Marnix
D'HONDT Roland (Betuur) DEPONDT Robert (Bestuur)
HENDRICKX Dany DEPREZ Ronny
HOPPE Gino DEPUYDT Danny
MARTENS Roger EVERAERT Philip
MASYN Paul GEERAERT Yvan
POUPAERT Robert (Bestuur) MARTENS Roger
SNAUWAERT Daniel MASYN Jan
SNAUWAERT Marcel MASYN Paul
SNEPPE Rik MICHIELSSENS Jacques
VAN ACKER Louis (Bestuur) NEYENS Jean-Pierre
VAN HAMME Danny POUPAERT Robert (Bestuur)
VAN HAMME Manuel SNAUWAERT Marcel
VAN LOO Peter SPYNS Guido
WILDEMEERSCH Marc STANDAERT Raymond
Café DERBY (Lokaal) SYS Emiel
  VAN ACKER Louis (Bestuur)
1ste in Tornooi SV Knesselare VANDENBOURRI Georges (Linesman)
  VANDEPITTE Philip
Start met 2 jeugdploegen: VERLE Fernand
   Kadetten en Scholieren VERPLANCKE Eddy
  Matchen tegen engelse scholen VERPLANCKE Noël
  Café DERBY (Lokaal)
   
  MARTENS R. en CRAEYE R. =
  verantwoordelijken 1ste ploeg.
  BONNY D. = verantw. Jeugd.
   
  1ste in Tornooi SV Knesselare
  1ste in Tornooi F.C Clarck A.E

 

1975-1976
Liefhebbersverbond
Aug. 1976 = 1ste reis Zwitersland

                                              Jeugdspelers

BONNY Dirk CARETTE Dirk
CALLEBOUT Robert (Scheids) CHRISTIAENS Peter
CLAEYS Hubert (Bestuur) COMPERNOLLE Bart
CORDY Alain COUDEVILLE Alain
CRAEYE Robert (Trainer) DEMEYERE Danny
DE WITTE Marnix DEPONDT Patrick
DEPONDT Robert (Bestuur) DERRE Bart
DEPREZ Ronny DESMEDT Jean-Christophe
DEPUYDT Danny DEWITTE Denis
D'HONDT Noël DEWITTE Ricky
D'HONDT Roland (Betuur) HOPPE Gino
EVERAERT Philip MESTDAGH Rene
GEERAERT Yvan PECKELBEEN Michel
MARTENS Roger RYON Geert
MASSCHAELE Luc VAN BELLEGHEM Guido
MASYN Jan VAN COILLIE Bart
MASYN Paul VAN LOO Peter
MICHIELSSENS Jacques VAN WALLEGHEM Dirk
POUPAERT Robert (Bestuur) VERBRUGGEHE Luc
SNAUWAERT Marcel VLAEMINCK Marc
SPYNS Guido WARNIER Gino
STANDAERT Raymond WYBO Peter
VAN ACKER Louis (Bestuur)  
VAN DE VELDE Dirk Er warer 31 deelnemers
VANDEPITTE Philip aan de eerste Zwiterslandreis.
VERLE Fernand  
VERPLANCKE Eddy  
Café DERBY (Lokaal)  

 

1976-1977
Liefhebbersverbond
Aug. 1976 = 2de reis Zwitersland

                                                     Jeugdspelers

BONNY Dirk BATSLEER Johan
CALLEBOUT Robert (Scheids) BRUNEEL Benedict
CLAEYS Hubert (Bestuur) CARETTE Dirk
COMPERNOLLE Bart DEPONDT Patrick
CRAEYE Robert (Trainer) DERRE Bart
DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.) DESMEDT Jean-Christophe
DE WITTE Marnix DEWITTE Denis
DE WITTE Willy (Sponsor) DEWITTE Ricky
DEBUSSCHER Patrick D'HONDT Geert
DEJAEGHER Danny DUMON Jan
DEPONDT Robert (Bestuur) EECKELOO Rudy
DEPREZ Ronny GEELEN Fran
DEPUYDT Danny MAES Peter
D'HONDT Noël MESTDAGH Rene
D'HONDT Roland (Betuur) PECKELBEEN Michel
EVERAERT Philip RYON Geert
GEERAERT Yvan VAN BELLEGHEM Guido
MARTENS Roger VAN DE STEEN Johan
MASSCHAELE Luc VERDEGEM Geert
MASYN Jan VERPLANCKE Freddy
MICHIELSSENS Jacques WYBO Peter
NEYENS Pierre  
SNAUWAERT Marcel Er waren 29 deelnemers
SPYNS Guido aan de 2de Zwiterslandreis
VAN ACKER Louis (Bestuur) van 17 t/m 29 augustus 1977
VANDEPITTE Philip  
VERPLANCKE Eddy  
WYBO Peter  
Café DERBY (Lokaal)  
   
16 ploegen in competitie  

 

1977-1978
Liefhebbersverbond

BONNY Dirk
CALLEBOUT Robert (Scheids)
CLAEYS Hubert (Bestuur)
COMPERNOLLE Bart
DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.)
DE WITTE Marnix
DEPONDT Robert (Voorzitter)
DEPREZ Ronny
DEWITTE Dennis
DEWITTE Willy (Sponsor)
D'HONDT Noël
EETEZONNE Cornelius
EVERAERT Philip
LANSZWEERT Johan
MARTENS Roger
MASYN Jan
NEYENS Pierre
VANDEPITTE Martin
VANDEPITTE Philip
VANRONSELE Eddy
VERPLANCKE Eddy
WYBO Peter
Café DERBY (Lokaal)

1977-1978

De Ajacieden figureerden in een VRT feuilleton. Ik heb de titel in het archief niet kunnen terugvinden maar ik vermoed dat het om het feuilleton "Dirk Van Haveskerke" gaat.

 

1978-1979
Liefhebbersverbond / Arbeidersverbond
Ajax 1                                                  Ajax 2

BONNEVALLE Filip BONNY Dirk
COMPERNOLLE Bart CLAEYS Hubert
DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.) DECORTE Ronny
DE WITTE Marnix (Bestuur) DEPONDT Patrick
D'HONDT Noël DEPONDT Robert (Voorzitter)
ENGELREST Ronald DERRE Bart
EVERAERT Philip DESMET Francis
HUWEL Evarist (Supporter nr.1) DESMET Jean-Christophe
LANSZWEERT Johan (=wisselspeler) DEWITTE Ricky
MASYN Jan DEWITTE Willy (Sponsor)
MASYN Paul D'HOORE Guy
POUPAERT R. (=wisselspeler)(Bestuur) DUMON Jan
VANDEPITTE Martin EECKELOO Rudy
VANDEPITTE P. (=wisselspeler)(Bestu) MAES Peter
VANRONSELE Eddy MARTENS Roger (Bestuur)
VERPLANCKE Eddy (Bestuur) RYON Geert
VRIELYNCK Marc VANBELLEGHEM Guido
Café DERBY (Lokaal) VANDEN BROUCKE Thierry
  VANDEPITTE Marc

1978-1979

Daar er te veel spelers waren en niet iedereen op regelmatige basis kon spelen startte Ajax met een 2de ploeg.
Ajax 1 bleef in het liefhebbersverbond.
In onze reeks werd er toen gespeeld met 12 ploegen in een zeer eigenaardig systeem. Er waren 4 reeksen van 3 ploegen. Wekelijks speelden enkele ploegen een competitiematch terwijl dat de ploegen die dit bepaalde weekend geen competitie speelden een tornooi onder elkaar moesten spelen.

Ajax 2 sloot aan bij het Arbeidersverbond. Wij startten in Bevordering A. Deze competitie werd gespeeld met 10 ploegen en dit seizoen eindigden wij op de 10de plaats.

Elke ploeg had zijn eigen aangesloten spelers en er waren 3 wisselspelers toegelaten
.

 

1979-1980
Liefhebbersverbond / Arbeidersverbond
Ajax 1                                          Ajax 2

BONNY Dirk AMPE Bart
CALLEBOUT Robert (Scheids) AMPE Diederik
COMPERNOLLE Bart BEERNAERT Jan
DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.) CAESTECKER Erik
DE WITTE Marnix (Bestuur) CARETTE Dirk
DEPONDT Patrick DAELS Peter
DEPONDT Robert (Voorzitter) DE BOCK Stefaan
DERRE Bart DE COCK Bart
DESMET Francis DE JAEGER Johan
DESMET Jean-Christophe DEPRAUW Sven
DEWITTE Ricky DEPREST Bart
DEWITTE Willy (Sponsor) DESCHACHT Alain
D'HONDT Noël D'HONDT Jan
DUMON Jan HERMAN James
EECKELOO Rudy HOSTE Geert
ENGELREST Ronald MUS Rudi
EVERAERT Philip PERQUY Wim
GEERAERTS Yvan POUPAERT Robert (Bestuur)
HUWEL Evarist (Supporter nr.1) SLABBINCK Erwin
LANSZWEERT Johan STEELANDT Luc
MARTENS Roger (Bestuur) SWIMBERGHE Guy
MASYN Jan VANCOILLIE Bart
MASYN Paul VANCOILLIE Wim
RYON Dirk VANDESTEENE Noël
RYON Geert VANDESTEENE Paul
VANBELLEGHEM Guido VAN NIEUWKERKE Stefaan
VANDE WEGHE André VAN NIEUWKERKE Rudy
VANDEN BROUCKE Thierry VAN PARYS Johan
VANDENBOSCH Martin VANWIJNSBERGHE Kurt
VANDEPITTE Marc VERPLANCKE Freddy
VANDEPITTE Martin VRIELYNCK Marc
VANDEPITTE Philip (Secretaris) WELVAERT Freddy
VERPLANCKE Eddy (Bestuur) Café DERBY (Lokaal)
WYBO Peter  

1979-1980
Ook dit seizoen waren er 2 ploegen en speelden wij zowel in het Liefhebbers- als in het Arbeidersverbond. Na dit seizoen hield onze jeugwerking op te bestaan.

Ajax 1 = Reeks B, 9 ploegen, 2de
Ajax 2 = 3de afdeling A, 11 ploegen


1980-1981
1 = Liefhebbersverb.
2 = Arbeidersverb.

 

 

1981-1982
Arbeidersverbond

 

CAESTECKER Erik CHRISTIAENS Peter
CALLEBOUT Robert (Scheids) COMPERNOLLE Bart
COMPERNOLLE Bart DE JAEGHER Dany
DE BUSSCHER Patrick DE MEYERE Yves
DE JAEGHER Dany DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.)
DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.) DE WITTE Marnix (Bestuur)
DE WITTE Marnix (Bestuur) DECORTE Rony
DEBISSCHOP Didier DEPONDT Patrick
DECORTE Rony DEPONDT Robert (Voorzitter)
DEPONDT Patrick DEWITTE Willy (Sponsor)
DEPONDT Robert (Voorzitter) D'HONDT Noël
DEPREZ Rony EECKELOO Rudy
DEWITTE Dennis ENGELREST Ronald
DEWITTE Ricky EVERAERT Philip
DEWITTE Willy (SPONSOR) LANSZWEERT Johan
D'HONDT Noël MAES Pierre
DUMON Jan MARTENS Roger (Bestuur)
EECKELOO Rudy MASYN Paul
ENGELREST Ronald POUPAERT Robert (Bestuur)
EVERAERT Philip RYON Geert
GEERAERTS Yvan STANDAERT Raymond
HUWEL Evarist (Supporter nr.1 VAN LOO Peter
LANSZWEERT Johan VANDEN BROUCKE Thierry
LERSBERGHE Philip VANDEPITTE Marc
MARTENS Roger (Bestuur) VANDEPITTE Martin
MASYN Paul VANDEPITTE Philip (Secretaris)
POUPAERT Robert (Bestuur) VERLE Fernand
RYON Geert VERPLANCKE Eddy
STANDAERT Raymond Café DERBY (Lokaal)
VAN LOO Peter  
VAN PARYS Johan 3de Afd., 12 ploegen, 6de plaats
VANDE WEGHE André  
VANDEN BROUCKE Thierry  
VANDEPITTE Marc  
VANDEPITTE Martin  
VANDEPITTE Philip (Secretaris)  
VERLE Fernand  
VERPLANCKE Eddy  
VRIELINCK Marc  
Café DERBY (Lokaal)  

 

 

1982-1983
Arbeidersverbond

 

 

 

1983-1984
Arbeidersverbond

 

ADAMS Jacques (Sponsor) ADAMS Jacques (Sponsor)
CHRISTIAENS Peter BIGLER Filip
COLLEMBIER Dany CHRISTIAENS Peter
COMPERNOLLE Bart COMPERNOLLE Bart
DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.) DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.)
DE WITTE Marnix (Bestuur) DE SCHEEMAECKER Luc
DEPONDT Patrick DE WITTE Marnix (Bestuur)
DEPONDT Robert (Voorzitter) DEJAEGHERE Kurt
D'HONDT Noël DEPONDT Robert (Voorzitter)
EECKELOO Rudy D'HONDT Noël
EVERAERT Philip EECKELOO Rudy
KELNER Gino EVERAERT Philip
LANSZWEERT Johan GEEROLF Willy
MAES Pierre LANSZWEERT Johan
MARTENS Roger (Bestuur) MARTENS Roger (Bestuur)
MASYN Paul MASYN Paul
POUPAERT Robert (Bestuur) PEIREN Johen
VAN HEE Filip POUPAERT Robert
VANDEPITTE Marc SLEEWAERT Freddy
VANDEPITTE Philip (Secretaris) SWIMBERGHE Freddy
Café DERBY (Lokaal) VAN MULLEM Franky
  VAN NIEUWENHUYSE Hubert
3de Afd. A, 12 ploegen, 7de plaats VANDAELE Franky
  VANDEPITTE Marc
  VANDEPITTE Martin
  VANDEPITTE Philip (Secretaris)
  Café DERBY (Lokaal)
   
  3de Afd. B, 12 ploegen, 8ste plaats

 

1984-1985
Arbeidersverbond

 

1985-1986
Arbeidersverbond

DE COCK Bart ADAMS Jacques (Sponsor)
BIGLER Filip ANSEEUW Bart
BOTERMAN Robert (Bestuur) BERNAERT Patrick
BRYSSE Jean-Marie BIGLER Filip
CHRISTIAENS Peter BOTERMAN Robert (Bestuur)
COMPERNOLLE Bart BRYSSE Jean-Marie
CROMBEZ Geert CHRISTIAENS Peter
DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.) DE GROOTE Octave (Trainer)
DE WITTE Marnix (Bestuur) DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.)
DEJAEGHERE Kurt DE WITTE Marnix (Bestuur)
DEPONDT Robert (Voorzitter) DEJAEGHERE Kurt
D'HONDT Noël DEPONDT Robert (Voorzitter)
EECKELOO Rudy D'HONDT Noël
EVERAERT Philip DHOOGE Erwin
MARTENS Roger (Bestuur) EECKELOO Rudy
MASYN Paul EVERAERT Philip
PEIREN Johen MARTENS Roger (Bestuur)
POUPAERT Robert MASYN Paul
SLEEWAERT Freddy PEIREN Johan
VAERNEWIJCK Jacky POUPAERT Robert
VAN BELLE Nic SCHILLEWAERT Freddy
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) SCHILLEWAERT Robin
VAN MULLEM Franky SLEEWAERT Freddy
VANDEPITTE Marc VAERNEWYCK Jacky
VANDEPITTE Philip VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
Café DERBY (Lokaal) VANDENBUSSCHE Dirk
  VANDEPITTE Marc
Beker Fair Play VANDEPITTE Philip
3de Afd. B, 13 ploegen, 3de plaats VERBRUGGHE Franky
  VERDUYN Dirk
  Café DERBY (Lokaal)
   
  Kampioen in 3de Afdeling B
  Er waren 13 ploegen in onze reeks.

 

1986-1987
Arbeidersverbond

 

1987-1988
Arbeidersverbond

ANSEEUW Bart ANSEEUW Bart
BATSLEER Willy (Sponsor) BATSLEER Willy (Sponsor)
BERNAERT Patrick BIGLER Filip
BIGLER Filip CHRISTIAENS Peter
BULTYNCK Dirk DE GROOTE Octave (Trainer)
CHRISTIAENS Peter DE PUYDT Rudy
CROMBEZ Patrick DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.)
DE GROOTE Octave (Trainer) DE WITTE Marnix (Bestuur)
DE PUYDT Rudy DEJAEGHERE Kurt
DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.) DEPAEPE Kurt
DE WITTE Marnix (Bestuur) DEPONDT Robert (Voorzitter)
DEJAEGHERE Kurt EECKELOO Rudy
DEPAEPE Kurt EVERAERT Philip
DEPONDT Robert (Voorzitter) GARRE Joris
EECKELOO Rudy MARTENS Roger (Bestuur)
EVERAERT Philip MASYN Paul
MARTENS Roger (Bestuur) PEIREN Johan
MASYN Paul POUPAERT Robert
PEIREN Johan ROLLY Johan
POUPAERT Robert SCHEPENS Mario
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VANCOILLIE Bart VANCOILLIE Bart
VANDEPITTE Marc VANCOILLIE Wim
VANDEPITTE Philip VANDEPITTE Marc
VANDEWALLE Dany VANDEPITTE Martin
VERDUYN Dirk VANDEPITTE Philip
VERLE Henk VERBEKE Kurt
Café DERBY (Lokaal) VERDUYN Dirk
  Café DERBY (Lokaal)

 

1988-1989
Arbeidersverbond

 

1989-1990
Arbeidersverbond

ANSEEUW Bart BALLEGEER Ludwig
BATSLEER Willy (Sponsor) BATSLEER Willy (Sponsor)
BIGLER Filip CHRISTIAENS Peter
CHRISTIAENS Peter DE BISSCOP Chris
DE BISSCOP Chris DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.)
DE GROOTE Octave (Trainer) DE WITTE Marnix (Trainer)
DE LAENDER Dirk DEPAEPE Kurt
DE PUYDT Rudy DEPONDT Robert (Voorzitter)
DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.) EECKELOO Rudy
DE WITTE Marnix (Bestuur) ENGELREST Ronald
DEFERME Patrick GARRE Joris
DEPAEPE Kurt MARTENS Roger (Bestuur)
DEPONDT Robert (Voorzitter) ROELANDS Joost
DESOUTER Bart ROLLY Johan
DUMERY Ignace ROTSAERT Guido (Bestuur)
EECKELOO Rudy RUYSSCHAERT Frederik
EVERAERT Philip SIMOENS Kurt
GARRE Joris SOMERS Luc
MARTENS Roger (Bestuur) VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
MINNE Henk VANCOILLIE Wim
PEIREN Johan VANDEPITTE Marc
ROLLY Johan VANDEPITTE Martin
ROSSEEL Ghislain VANDEPITTE Philip
RUYSSCHAERT Frederik VANWIJNSBERGHE Kurt
SOMERS Luc VERBEKE Kurt
STRUBBE Jan Café DERBY (Lokaal)
VAN HOVE Ingrid (Secretaris)  
VANCOILLIE Wim 3de Afd. B, 13 ploegen, 5de plaats
VANDEPITTE Marc  
VANDEPITTE Martin  
VANDEPITTE Philip  
VERBEKE Kurt  
Café DERBY (Lokaal)  
   
2de Afd., 12 ploegen, 11de plaats  

 

1990-1991
Arbeidersverbond

 

1991-1992
Arbeidersverbond

BAERT Joeri BARREMAEKER Hans
BATSLEER Willy (Sponsor) BATSLEER Willy (Sponsor)
BEERNAERT Patrick BOUKARI Mabrouk
CAPELLE Jean-Pierre DE BREE Dirk
COTTELEE Dirk DE CLOEDT Hans
DE BREE Dirk DE COESSEMAEKER Stefaan
DE CLOEDT Hans DE COUSSEMAKER Koen
DE GROOTE Octave (Bestuur) DE DECKERE Tony
DE SCHEEMAECKER Freddy (Best.) DE GROOTE Octave (Trainer)
DE WITTE Marnix (Trainer) DEPONDT Patrick
DEPONDT Robert (Voorzitter) DEPONDT Robert (Voorzitter)
LABAERE Stefaan D'HAESE Tony
MELSEN Martin EECKELOO Rudy
MELSEN Pascal KINSABIL Franky
ROELANDS Joost MELSEN Pascal
ROTSAERT Guido (Bestuur) ROELANDS Joost
RUYSSCHAERT Frederik ROTSAERT Guido (Bestuur)
SABBE Patrick RUYSSCHAERT Frederik
SEVENHANT Luc SIMOENS Kurt
SIMOENS Kurt STANDAERT Jurgen
SOMERS Luc VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) VAN WIJNSBERGHE Kurt
VANCOILLIE Wim VANCOILLIE Wim
VANDAMME Patrick VANDAMME Patrick
VANDEN BROUCKE Pascal VANDEN BROUCKE Pascal
VANDEPITTE Marc VANDEPITTE Marc
VANHECKE Eddy VANHECKE Eddy (Materiaal)
VERBEKE Kurt VERBEKE Kurt
Café DERBY (Lokaal) Café DERBY (Lokaal)
   
3de Afd. B, 12 ploegen, 9de plaats 3de Afd. B, 12 ploegen, 12de plaats

 

1992-1993
Arbeidersverbond

 

1993-1994
Arbeidersverbond

BARREMAEKER Hans BATSLEER Willy (Sponsor)
BATSLEER Willy (Sponsor) BOURGUINON Yves
BOURGUINON Yves BRABANT Marc
BRABANT Marc CARON Benny
CARON Benny DE CLOEDT Hans
DE CLOEDT Hans DE GROOTE Octave (Trainer)
DE COESSEMAEKER Stefaan DECOUSSEMAKER Koen
DE GROOTE Octave (Trainer) DEMEYERE Luc
DECOUSSEMAKER Koen DEPONDT Robert (Voorzitter)
DEPONDT Patrick DIERCKENS Peter
DEPONDT Robert (Voorzitter) KINSABIL Franky
EECKELOO Rudy NAEYAERT Filip
EXPEELS Pascal ROELANDS Joost
KINSABIL Franky ROTSAERT Guido (Bestuur)
LABAERE Stefaan RUYSSCHAERT Frederik
MELSEN Pascal SIMOENS Kurt
ROELANDS Joost SIMOENS Tony
ROTSAERT Guido (Bestuur) VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
RUYSSCHAERT Frederik VAN LERSBERGHE Rik
SIMOENS Kurt VANCOILLIE Wim
SIMOENS Tony VANDEN BROUCKE Pascal
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) VANDEPITTE Marc
VANCOILLIE Wim VANDEPITTE Martin
VANDEN BROUCKE Pascal VANHECKE Eddy (Materiaal)
VANDEPITTE Marc VANRYCKEGHEM Arn
VANHECKE Eddy (Materiaal) VANWYNSBERGHE Kurt
VANWYNSBERGHE Kurt VERBEKE Kurt
VERBEKE Kurt Café DERBY (Lokaal)
Café DERBY (Lokaal)  
   
Bevordering B, 12 ploegen, 1ste plaats 3de Afd. B, 12 ploegen, 6de plaats
KAMPIOEN  

 

1994-1995
Arbeidersverbond

 

1995-1996
Arbeidersverbond

BATSLEER Willy (Sponsor) ALLOO Christ
CARON Benny BATSLEER Willy (Sponsor)
DE CLOEDT Hans DE CLOEDT Hans
DE GROOTE Octave (Trainer) DE COESSEMAEKER Stefaan
DECOUSSEMAKER Koen DE GROOTE Octave (Trainer)
DEMEYERE Luc DECOUSSEMAKER Koen
DEPONDT Robert (Voorzitter) DEMEYERE Luc
DIERCKENS PETER DEPONDT Robert (Voorzitter)
LABAERE Stefaan DEWITTE Marnix
ROELANDS Joost DIERCKENS PETER
RONSE Kurt GEERS Kristof
ROTSAERT Guido (Bestuur) LABAERE Stefaan
RUYSSCHAERT Frederik NAUDTS Nico
SEBASTIANI Gianni RUYSSCHAERT Frederik
SILVERSMET Bart SIMOENS Kurt
SIMOENS Kurt SIMOENS Tony
SIMOENS Tony Slagerij MARC  (Sponsor)
Slagerij MARC  (Sponsor) VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) VAN LERSBERGHE Rik
VAN LERSBERGHE Rik VANCOILLIE Roel
VANCOILLIE Wim VANCOILLIE Wim
VANDEN BROUCKE Pascal VANDEN BROUCKE Pascal
VANDEPITTE Marc VANDEPITTE Marc
VANDEPITTE Martin VANDESTEENE Kristof
VANWYNSBERGHE Kurt VANDESTEENE Paul
VERCAUTEREN Kristof VANDOMMELE Manu
VERPLANCKE Marnix (Mater.) VERCAUTEREN Kristof
Café DERBY (Lokaal) VERPLANCKE Marnix (Mater.)
  VLAEMINCK Stephaan
3de Afd. B, 12 ploegen, 6de plaats Café DERBY (Lokaal)
   
  3de Afd. B, 12 ploegen, 10de plaats

 

1996-1997
Arbeidersverbond

 

1997-1998
Arbeidersverbond

ALLOO Christ BAUWENS Dominiek
BAUWENS Dominiek CARON Benny
CARON Benny CLEENWERCK Marc (Bestuur)
CLEENWERCK Marc DE GROOTE Octave (Trainer)
DE BREE Dirk DECOESSEMAEKER Dimitie
DE COESSEMAEKER Stefaan DECOESSEMAEKER Stefaan
DE GROOTE Octave (Trainer) DEMEYERE Dany
DE MEYERE Dany DEPONDT Robert (Voorzitter)
DEPONDT Robert (Voorzitter) DEWITTE Bjorn
DEWITTE Bjorn DEWITTE Marnix
DEWITTE Marnix LAMBRECHT Dirk
MORTELE Nick MAERSCHALCK Steve
NAUDTS Nico PERDU Joeri
RUYSSCHAERT Frederik SIERSACK Francis
SIERSACK Francis SIMOENS Kurt
SILVERSMET Bart SIMOENS Tony
SIMOENS Kurt VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
SIMOENS Tony VAN LERBERGHE Rik
VAN COLEN Tommy VANCOILLIE Roel
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) VANDENDORPE Yves
VAN LERSBERGHE Rik VANDEPITTE Marc
VANCOILLIE Roel VANDEPOELE Geert
VANCOILLIE Wim VANDESTEENE Kristof
VANDEN BROUCKE Pascal VANDEWALLE  Pascal
VANDEPITTE Marc VANDOMMELE Manu
VANDESTEENE Kristof VERCRUYSSEN Peter
VANDESTEENE Paul VERHEYEN Victor
VANDEWALLE Danny VERRECAS James
VANDOMMELE Manu VLAEMINCK Stephaan
VERCAUTEREN Kristof WILDEMEERSCH Marc
VERCRUYSSEN Peter Café DERBY (Lokaal)
VERPLANCKE Marnix (Mater.)  
VERRECAS James 3de Afd. B, 12 ploegen, 5de plaats
VLAEMINCK Stephaan  
WILDEMEERSCH Marc  
Café DERBY (Lokaal)  
   
3de Afd. B, 12 ploegen  

 

1998-1999
Arbeidersverbond

 

1999-2000
zaterdag 3B
Arbeidersverbond

BALLEGEER Peter BALLEGEER Peter
CLEENWERCK Marc (Bestuur) BAUWENS Dominiek
DE GROOTE Octave (Trainer) CLEENWERCK Marc (Trainer)
DE MEYERE Dany COENE Nico
DECOESSEMAEKER Stefaan DEPONDT Robert (Voorzitter)
DEPONDT Robert (Voorzitter) DEWITTE Bjorn
DEWITTE Bjorn DEWITTE Marnix (Bestuur)
DEWITTE Marnix DEWULF Emmanuel
DEWULF Emmanuel D'HAESE Tony
DIERCKENS Peter DIERCKENS Peter
GEERINCKX Dirk GEERINCKX Dirk
LAMBRECHT Dirk GEEROMS Maarten
MAERSCHALCK Steve MAERSCHALCK Steve
MERGAERT Sixten MERGAERT Sixten
SCHEPENS Manuel NECHELPUT Pieter
SCHILLEWAERT Stefan NECHELPUT Wout
SIMOENS Kurt RUYSSCHAERT Frederik
SIMOENS Tony SCHEPENS Manuel
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) SCHILLEWAERT Stefan
VAN ROYE Dirk SIMOENS Kurt
VANCOILLIE Roel SIMOENS Tony
VANDEPITTE Marc VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VANDESTEENE Kristof VANCOILLIE Roel
VANDOMMELE Manu VANDECASTEELE Philip (Spons)
VERCRUYSSEN Peter VANDEPITTE Marc
VERRECAS James VANDEPITTE Marc (Sponsor)
VERSCHOORE Andy VANDEPITTE Philip
VLAEMINCK Stefaan VANDESTEENE Kristof
Café DERBY (Lokaal) VANDEWALLE Pascal
  VANDOMMELE Manu
3de Afd. B, 12 ploegen, 9de plaats VERCRUYSSE Peter
  VERRECAS James
  VLAEMINCK Stefaan
  Café DERBY (Lokaal)
   
  3de Afd. B, 12 ploegen,

 

2000-2001
zaterdag 3A
Arbeidersverbond

 

2001-2002
4de afdeling

Arbeidersverbond

BAUWENS Dominiek AUGUSTIJN Joachim
BOSSANT Chris BALLEGEER Peter
CLEENWERCK Marc (Trainer) CLEENWERCK Marc (Trainer)
DAVID Claude DAVELOOSE Stijn
DELBAERE BENNY DE BAERE David
DEPONDT Robert (Voorzitter) DEBOSSCHERE Jurgen
DEWITTE Bjorn DECLERCK Jurgen
DEWITTE Marnix (Bestuur) DECLERCK Kristof
DEWULF Emmanuel DECUYPERE Anthony
D'HAESE Tony DEHAESE Tony
DIERCKENS Peter DELCAMPE Michel
GEERINCKX Dirk DEPONDT Robert (Voorzitter)
MERGAERT Sixten DESMEDT Florian
NECHELPUT Wout DEVEEN Filip
RUYSSCHAERT Frederik DEWITTE Bjorn
SCHEPENS Manuel DEWITTE Marnix
SIMOENS Hans EECKELOO Rudy
SIMOENS Kurt EVERAERT Philip
SIMOENS Tony GEVAERT Georges (Bestuur)
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) IKET Mario
VANAELST Koen LANDUYT Nick
VANCOILLIE Roel PROSEC Jean
VANDECASTEELE Philip (Spons) PUYPE Benny
VANDEPITTE Marc (Sponsor) REYS Mathias
VANDEPITTE Philip SCHEPENS Manuel
VANDESTEENE Kristof SIERENS Bjorn
VANDEWALLE Pascal STEVENS Christophe
VANDOMMELE Manu TANGHE Pascal
VERCRUYSSE Peter VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VERRECAS James VAN MAELE Joris
WILDEMEERSCH Mickel VANDECASTEELE Philip (Spons)
Café DERBY (Lokaal) VANDENBERGHE David
  VANDEPITTE Marc (Sponsor)
3de Afd. A, 12 ploegen, VANDEPITTE Philip
  VANDESTEENE Kristof
Op 7 april 2001 vierden onze VANDOMMELE Manu
Ajacieden hun 35ste verjaardag. Café DERBY (Lokaal)
   
  12 ploegen

 

2002-2003
Arbeidersverbond

 

2003-2004
Arbeidersverbond

AUGUSTIJN Joachim AUGUSTIJN Joachim
CLEENWERCK Marc (Trainer) BOUDEN Dieter
DAVELOOSE Stijn CLEENWERCK Marc (Trainer)
DE BAERE David DAVELOOSE Stijn
DECAVEL Jacob DECLERCK Jurgen
DECLERCK Jurgen DECLERCK Kristof
DECLERCK Kristof DECUYPERE Anthony
DECUYPERE Anthony DEPONDT Robert (Voorzitter)
DELCAMPE Michel DESMEDT Florian
DEPONDT Robert (Voorzitter) DESMEDT Kevin
DESMEDT Florian EECKELOO Rudy (Trainer)
DEVEEN Filip HUBRECHT Bart
DI PIAZZA Serge HUBRECHT Kristof
EECKELOO Rudy JACOBS Manuel
GEVAERT Georges (Bestuur) MAERTENS Bram
MAERTENS Bram PENNINCK Pieter
MEIRE Kevin PINSART Willem
MOENS Nicolas REYS Mathias
PENNINCK Pieter SCHELSTRAETE Lorenzo
PINSART Willem SCHEPENS Manuel
REYS Mathias STEEMAN Eric
SCHEPENS Manuel STEVENS Christophe
STAELENS Tim TIMMERMAN Nico
STEVENS Christophe VAN COMPERNOL Lieven
TIMMERMAN Nico VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) VAN MOEFFAERT Christoph
VAN MOEFFAERT Christoph VAN VIJNCKT Jochen
VANDECASTEELE Philip (Spons) VANDECASTEELE Philip (Spons)
VANDENBERGHE David VANDENBERGHE David
VANDEPITTE Marc (Sponsor) VANDEPITTE Marc (Sponsor)
VANDEPITTE Philip VANDESTEENE Kristof
VANDESTEENE Kristof VERKRUYSSE Christoph  
VERTE Korneel VERTE Korneel
Café DERBY (Lokaal) VERTE Pieter
  Café DERBY (Lokaal)
4de Afd. 11 ploegen, 6de plaats  
  3de Afd. A, 13 ploegen, 8ste plaats

 

2004-2005
Arbeidersverbond

CLEENWERCK Marc (Trainer)
DAVELOOSE Stijn
DE BUYSERE Diego
DE REVIERE Bert
DEPONDT Robert (Voorzitter)
DESERRANNO Jan
DESMEDT Kevin
DESMET Marc
DUMON Robby
EECKELOO Rudy (Trainer)
GEVAERT Georges
HUBRECHT Bart
HUBRECHT Kristof (Nt afgekom.)
JACOBS Manuel
PINSART Willem
SCHELSTRAETE Lorenzo
SCHEPENS Manuel
STEEMAN Eric
TANGHE Pascal
VAN COMPERNOL Lieven
VAN HAELEMEERSCH Lorenzo
VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VAN MOEFFAERT Christof
VAN VIJNCKT Jochen
VANDECASTEELE Philip (Spons)
VANDEPITTE Marc (Sponsor)
VANDESTEENE Kristof
VERKRUYSSE Christoph (Nt gesp)
VERTE Korneel
VERTE Pieter
Café ZEVEKOTE (Lokaal)

2004-2005
4de Afdeling, 16 ploegen.
Na de heenronde werd de competitie opgesplitst in 2x8 ploegen.

Ajax speelde kampioen in de 2de competitie.
Onze speler Lorenzo Schelstraete werd topschutter in 4de afdeling met 19 doelpunten.

 

2005-2006
Arbeidersverbond

 

2006-2007
Arbeidersverbond

DAVELOOSE Pieter ALLEGAERT Kevin
DAVELOOSE Stijn CALLEWAERT Dimitri (Nt gespeeld)
DE BEIR Jimmy CLAEYS Benny
DE REVIERE Bert DAVELOOSE Pieter
DEPONDT Robert (Voorzitter) DAVELOOSE Stijn
DESERRANNO Jan DE BADRIHAYE Bart
DESMEDT Kevin DE BADRIHAYE Bjorn
DEWITTE Bjorn DE BADRIHAYE Kevin
DEWITTE Marnix  DE BEIR Jimmy
DREESEN Arnold (Bestuur) DECOSTER Jamy
EECKELOO Rudy (Trainer) DECUYPERE Anthony
EXPEELS Pascal (Scheids) DELAERE Kenny
FLOREAL Eddy DELAERE Nico
HUBRECHT Bart DEN AREND Frank
HUBRECHT Kristof DESMEDT Kevin
JACOBS Manuel DREESEN Arnold (Voorzitter)
MEULEWATER Dries (Nt afgekomen) EXPEELS Pascal (Scheids)
SCHEERLINCK Lodewijk FLOREAL Eddy
SCHELSTRAETE Lorenzo LAMOTE Giovani
STEEMAN Eric ROELANDS Joost
TANT Bram SCHEERLINCK Lodewijk
VAN DEN BERGHE David SCHEPENS Manuel
VAN HAELEMEERSCH Lorenzo VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) VAN VIJNCKT Jochen
VAN MOEFFAERT Christof VANDAMME Kevin
VAN MOEFFAERT Yvan (Bestuur) VANDECASTEELE Philip (Sponsor)
VAN VIJNCKT Jochen VANDEPITTE Marc (Sponsor)
VANDECASTEELE Philip (Sponsor) VANDESTEENE Jurgen
VANDEPITTE Marc (Sponsor) VANDESTEENE Kristof (Trainer)
VANDERSCHAEGHE Maarten VERBEURE Stefaan
VANDESTEENE Jurgen VOLCKAERT Tom
VANDESTEENE Kristof Café WEGWIJZER (Lokaal)
VERBEURE Stefaan  
VERTE Korneel 4de Afd., 12 ploegen, 5de plaats
VERTE Pieter  
Café ZEVEKOTE (Lokaal)/Thuis  
   
4de Afd. A, 8 ploegen, 6de plaats  

 

2007-2008
Arbeidersverbond

 

2008-2009
Arbeidersverbond

BOSSUYT Mario BATSLEER Willy (Sponsor)
BRUYNOOGHE Davy BOSSUYT Mario
CLAERHOUDT Luc (Scheids) BRUYNOOGHE Davy
CLAEYS Benny CLAERHOUDT Luc (Scheids)
DABAUT Kristof CLAEYS Benny
DAVELOOSE Stijn DABAUT Kristof
DE BADRIHAYE Bart DAVELOOSE Stijn
DE BADRIHAYE Bjorn DE BADRIHAYE Bart
DE BADRIHAYE Kevin DE BADRIHAYE Bjorn
DE BEIR Jimmy DE BADRIHAYE Kevin
DEBAERE Nikos DE BEIR Jimmy
DECUYPERE Anthony DEN AREND Frank
DEN AREND Frank DEVADDER Dwight
DESMEDT Kevin DEWAEGENAERE Stijn
DEVADDER Dwight DREESEN Arnold (Voorzitter)
DREESEN Arnold (Voorzitter) GUNAY Yilmas
LAMOTE Giovani KARNIER Nieding (Nooit afgekomen)
LONGUEVILLE Benny LABIE Samuel
LONGUEVILLI Birger LAMOTE Giovani
LONGUEVILLI Gianni LONGUEVILLE Benny
OKIER Nick LONGUEVILLE Birger
OSEI-BERKOE Nana (Nooit gezien) LONGUEVILLE Gianni
ROELANDS Joost MINI Bram (Nooit afgekomen)
V.D.BOSSCHE Mathias ROELANDS Joost
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) VANDESTEENE Jurgen
VAN VIJNCKT Jochen VANDESTEENE Kristof (Trainer)
VANDESTEENE Kristof (Trainer) VDPITTE-LEPLAE (Sponsor)
VDPITTE-LEPLAE (Sponsor) VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VERBEURE Stefaan VAN IMSCHOOT Diego
VOLCKAERT Tom VAN VIJNCKT Jochen
Café WEGWIJZER (Lokaal) VERBEURE Stefaan
  VOLCKAERT Tom
4de Afd., 12 ploegen, 9de plaats Café NIEUW GEMEENTEHUIS (spons)
   
  4de Afd. 13 ploegen, 4de plaats

 

2009-2010
Arbeidersverbond

 

2010-2011
Arbeidersverbond

BOELENS Enzo BOELENS Enzo
CLAERHOUDT Luc (Scheids) CLAERHOUDT Luc (Scheids)
CLEENWERCK Marc (Trainer) CLEENWERCK Marc (Trainer)
CLEVERS Kevin CLEVERS Kevin
COLPAERT Kristof DABAUT Kristof
DABAUT Kristof DAVELOOSE Stijn
DAVELOOSE Stijn DE BACKER Axel
DE BEIR Jimmy DECONINCK Joachim (Nt afgekomen)  
DE RUIJTER Tom DEFRUYT Koen
DE VADDER Dwight DESMEDT Kevin
DE VADDER Thierry DREESEN Arnold (Voorzitter)
DE WAET Arnoud FREDDY'S DISCO SOUND (Sponsor)
DESMEDT Kevin GRIMSHAW Colin (Niet afgekomen)
DREESEN Arnold (Voorzitter) LABIE Samuel
KEAWMAAK Seksan (NOD) LAMOTE Giovani
LABIE Samuel NOTELE Laslo
LAMOTE Giovani ROELS Tim
LONGUEVILLE Benny SINNAEVE David
ROELANDS Joost SISSAU Jasper
STEVENS Christophe SISSAU Thomas
STRAGIER Jochen STRAGIER Jochen
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) TAMSIN Cedric
VAN VIJNCKT Jochen VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VANDESTEENE Jurgen VAN LAERE Merijn
VANDESTEENE Kristof (Trainer) VAN VIJNCKT Jochen
VERBEURE Stefaan VANDESTEENE Jurgen
VOLCKAERT Tom VANDESTEENE Kristof
AFGEVAARDIGDEN: VANOVENACKER Steven (Nt afgekom.)
Bruynooghe Dave, De Badrihaye Bart VERBEURE Stefaan
De Badrihaye Bjorn, De Badrihaye VERSCHAEVE Kurt (Niet gespeeld)
Kevin, De Clerck Joachim, De Vadder VOLCKAERT Tom
Thierry, Hinderycks Dieter,  AFGEVAARDIGDEN:
Longueville Birger en Gianni, Bruynooghe Dave, De Badrihaye Bart
Moreeuw Thys, Van Imschoot Diego De Badrihaye Bjorn, De Badrihaye
Café NIEUW GEMEENTEHUIS (spons) Kevin, De Clerck Joachim, De Vadder
  Thierry, Hinderycks Dieter, 
4de Afd., 12 ploegen, 6de plaats Longueville Gianni, Van Imschoot D.
  Café NIEUW GEMEENTEHUIS (spons)
   
  4de Afd., 11 ploegen, 8ste plaats

 

2011-2012
Arbeidersverbond

 

2012-2013
Arbeidersverbond

CLAERHOUDT Luc (Scheids) CLAERHOUDT Luc (Scheids)
CLEVERS Kevin DABAUT Kristof
DABAUT Kristof DAVELOOSE Stijn
DAVELOOSE Stijn DE BACKER Axel
DE BACKER Axel DE CALUWE Ziggy
DEBEL Jonathan DECUYPERE Anthony
DEBLAUWE Timothy DEFRUYT Koen
DE CALUWE Ziggy DEKETELAERE Yngwie
DECUYPERE Anthony DESMEDT Kevin (Trainer)
DEFRUYT Koen DREESEN Arnold (Voorzitter)
DESMEDT Kevin (Trainer) FREDDY'S DISCO SOUND (Sponsor)
DREESEN Arnold (Voorzitter) GEERS Jeroen
FREDDY'S DISCO SOUND (Sponsor) LABIE Samuel
LABIE Samuel LAMOTE Giovani
LAMOTE Giovani LANCKRIET Jens
MINY Jimmy LARIDON Nicky (Niet afgekomen)
NOTELE Laslo NOTELE Laslo
ROELS Tim ROELS Tim
SCHOUTTEET Jeroen SCHOUTTEET Jeroen
SISSAU Jasper SISSAU Jasper
SISSAU Thomas SISSAU Thomas
TAMSIN Cedric VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) VAN LAERE Merijn
VAN LAERE Merijn VANDEPITTE Marc (Sponsor)
VANDESTEENE Jurgen VANDESTEENE Kristof
VANDESTEENE Kristof VERBEURE Stefaan
VERBEURE Stefaan VOLCKAERT Tom
VOLCKAERT Tom WILLEMS Gianni
WILLEMS Gianni Café NIEUW GEMEENTEHUIS (spons)
AFGEVAARDIGDEN:  
Bruynooghe Dave, De Badrihaye Bart 4de Afd., 9 ploegen, 5de plaats
De Badrihaye Bjorn, De Badrihaye  
Kevin, De Clerck Joachim,   
Hinderycks Dieter,  Van Imschoot Diego  
CLEENWERCK Marc (niet afgekomen)  
VANDESTEENE Jurgen (nt afgekomen)  
Café NIEUW GEMEENTEHUIS (spons)  
   
4de Afd., 9 ploegen, 4de plaats  

 

2013-2014
Arbeidersverbond

 

2014-2015
Arbeidersverbond

BALLEGEER Kevin BYLOO Lorenzo
BOELENS Enzo CLAERHOUDT Luc (Scheids)
CLAERHOUDT Luc (Scheids) CLEENWERCK Marc (Trainer)
CLEENWERCK Marc (Trainer/febr.) DABAUT Kristof
DABAUT Kristof DAVELOOSE Stijn
DAVELOOSE Stijn DEBUSSCHERE Gertjan
DE BACKER Axel DE CALUWE Ziggy
DE CALUWE Ziggy DECUYPERE Anthony
DECUYPERE Anthony DEFRUYT Koen
DEFRUYT Koen DEKETELAERE Yngwie
DEKETELAERE Yngwie DEMEYER Gertjan
DESMEDT Kevin DESMEDT Kevin
DREESEN Arnold (Voorzitter) DREESEN Arnold (Voorzitter)
FREDDY'S DISCO SOUND (Sponsor) FREDDY'S DISCO SOUND (Sponsor)
GEERS Jeroen HOFLACK Jonas
LABIE Samuel LAMOTE Giovani
LAMOTE Giovani NOTELE Laslo
NOTELE Laslo OMBELETS Dimitri
PLOVIER Dimitrie QUAGHEBEUR Yorick
PLOVIER Marnix (Trainer) ROELS Tim
ROELS Tim SCHARMIN Dempsey
SISSAU Jasper SISSAU Jasper
SNEPPE Nick  STRAGIER Jochen
VANDEPITTE Marc (Sponsor) VANDEPITTE Marc (Sponsor)
VAN HOVE Ingrid (Secretaris) VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VAN KERCKHOVE Robin VAN KERCKHOVE Robin
VAN LAERE Merijn VAN LAERE Merijn
VERBEURE Stefaan VERBEURE Stefaan
VOLCKAERT Tom VERSTRYNGE Matthias
AFGEVAARDIGDEN: VOLCKAERT Tom
Schoutteet Jeroen, Vandesteene Kristof WAUTERS Tim
Café NIEUW GEMEENTEHUIS (spons) AFGEVAARDIGDEN:
Café TRAMHUIS (sponsor) DEKETELAERE Marc
  Café TRAMHUIS (sponsor)
3de Afd., 18 ploegen, 14de plaats  
2015-2016
Arbeidersverbond
BYLOO Lorenzo
CLAERHOUDT Luc (Scheids)
CLEENWERCK Marc (Trainer)
DABAUT Kristof
DAVELOOSE Stijn
DE MEYER Gertjan
DE SMEDT Jonas
DEBUSSCHERE Gertjan
DECUYPERE Anthony
DEKETELAERE Marc (Afgevaardigde)
DEKETELAERE Yngwie
DESMEDT Kevin
DREESEN Arnold (Voorzitter)
FREDDY'S DISCO SOUND (Sponssor)
HOFLACK Jonas
LABIE Samuel
LAMOTE Giovani
QUAGHEBEUR Yorick
SCHARMIN Dempsey
STRAGIER Jochen
VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VAN LAERE Merijn
VANDEPITTE Marc (Sponsor)
VERBEURE Stefaan
VERMEULEN Maxim
VERSTRYNGE Matthias
WAUTERS Tim
De Caluwé Ziggy, Defruyt Koen, Notelé Laslo
Café TRAMHUIS (sponsor)
2016-2017
Arbeidersverbond
BYLOO Lorenzo
CLEENWERCK Marc (Afgevaardigde)
DABAUT Kristof
DAVELOOSE Stijn
DE MEYER Gertjan
DE SMEDT Jonas
DEBUSSCHERE Gertjan
DECUYPERE Anthony
DEFRUYT Koen
DEKETELAERE Yngwie
DESMEDT Kevin
DREESEN Arnold (Voorzitter)
FLOREAL Danté
FREDDY'S DISCO SOUND (Sponssor)
HOFLACK Jonas
KERKHOF Joachim
LABIE Samuel
LAMOTE Giovani
RICQUIER Milan
ROLLY Maarten
SCHARMIN Dempsey
STRAGIER Jochen
TANGHE Wouter
VAN DEN EEDE Paul (Trainer)
VANDEPITTE Marc (Sponsor)
VAN HOVE Ingrid (Secretaris)
VANDENBRUWAENE Sam
VANHOECKE Maxim
VERBEURE Stefaan
VERMEULEN Maxim
WAUTERS Tim
Van Laere Merijn
Café TRAMHUIS (sponsor)
 
3de Afd., 19 ploegen